Bestyrelse
Jørgen Uldall-Ekman
Præsentation
30705909
Bestyrelsesformand og boldmaster
 formand@soroetennis.dk 
Se hele beskrivelsen
Kurt Visti Møller
Præsentation
42723909
Kasserer og Webmaster
 kasserer@soroetennis.dk
 webmaster@soroetennis.dk
Se hele beskrivelsen
Maj-Britt Jensen
Præsentation
29606752
Sekretær og webmaster
 sekretaer@soroetennis.dk
 webmaster@soroetennis.dk
Se hele beskrivelsen
Mikael Lindegaard
Præsentation
31611528
Junior- og Seniortræner samt Juniorudvalgsformand
 juniortraener@soroetennis.dk
 seniortraener@soroetennis.dk 
 junior@soroetennis.dk 
Se hele beskrivelsen
Lars Nielsen
Præsentation
Baneudvalgsformand, skoletennis administration
Tlf. 2984 5506
 medlem@soroetennis.dk 
 baneudvalgsformand@soroetennis.dk
Se hele beskrivelsen
Henrik Leschly
Præsentation
24299854
Næstformand, sekretær og seniorudvalgsformand
 naestformand@soroetennis.dk
Se hele beskrivelsen
Susan Petersen
Præsentation
60677411
Mentor for nye medlemmer, medlemsadministration
 medlemsadm@soroetennis.dk
Se hele beskrivelsen
Andre kontaktpersoner
Henrik Steen Olsen
Præsentation
51181603
Ansvarlig for sponsorater
 sponsor@soroetennis.dk
Se hele beskrivelsen
Erling Trærup
Præsentation
30291748
Boldmaskine Master
 boldmaskine@soroetennis.dk 
Se hele beskrivelsen
Bente Petersen
Præsentation
50945324
Ansvarlig for klubhuset
 sverigesvej11@gmail.com 
Se hele beskrivelsen
Michel Fam
Præsentation
26803197
Suppleant
 michel.fam@gmail.com 
Se hele beskrivelsen
Trænere
Laurids Hansen
Præsentation
60860522
Junior- og Seniortræner
 juniortraener@soroetennis.dk
 seniortraener@soroetennis.dk 
Se hele beskrivelsen
Mikael Lindegaard
Præsentation
31611528
Junior- og Seniortræner samt Juniorudvalgsformand
 juniortraener@soroetennis.dk
 seniortraener@soroetennis.dk 
 junior@soroetennis.dk 
Se hele beskrivelsen
Isabelle Binet
Præsentation
Se hele beskrivelsen
Henrik Leschly
Præsentation
24299854
Næstformand, sekretær og seniorudvalgsformand
 naestformand@soroetennis.dk
Se hele beskrivelsen
Susan Petersen
Præsentation
60677411
Mentor for nye medlemmer, medlemsadministration
 medlemsadm@soroetennis.dk
Se hele beskrivelsen

Nyheder

Sponsorer